YENİ ASIR

YENİ ASIR

İzmir’in Buca ilçesinde, piknik yaptığı arkadaşlarıyla alkol aldığı için çekiciye binerek evine giden Ali Unan’a bir çekici ve vinç firmasından ödül verildi. Sembolik olarak vinç maketi hediye edilen Unan’a, bir yıllık çekici hizmeti de bedava verilecek.
Buca’da erkek kuaförü Ali Unan (56), her yıl katıldığı geleneksel deve güreşi şenliğinde arkadaşları ile piknik yapmış, günün sonunda alkollü araç kullanmamak için de yanlarında çekiciyi hazır bekletmişti. Eğlenceleri bittikten sonra yanındaki üç arkadaşıyla arabasına binip çekicinin üstüne çıkan Unan, 10 yıldır alkollü araç kullanmamak için çekici hizmeti aldığını belirtmişti.

‘Çevreme niye zarar vereyim?’ 

Sosyal medyada izlenme rekorları kıran Unan’ın bu davranışı, İzmir’de faaliyet gösteren bir çekici ve vinç firmasını harekete geçirdi.

Alkollü araç kullanımına dikkat çeken eylemi nedeniyle Unan’a teşekkür eden firma sahibi Engin Arslan, hem Unan’a vinç maketi hediye etti, hem de kendisine bir yıl ücretsiz çekici hizmetinde bulunacaklarının sözünü verdi.

Haberlerden sonra çok güzel yorumlar aldığını belirten Unan, “Birçok çekici arayıp teşekkür etti. Aldığım ödül çok anlamlı. İnsanların alkol aldıktan sonra mutlaka bir çekici çağırmasını ya da yanlarında alkol almayan bir kişi getirmelerini tavsiye ediyorum. Bir yıl boyunca ücretsiz çekici hizmeti sağlayacakları için de firmaya teşekkür ediyorum. Ben alkollü araç kesinlikle kullanmıyorum. Çevreme niye zarar vereyim ki” dedi.

Kaynak: https://www.yeniasir.com.tr/yasam/2016/04/19/alkolluyken-cekici-cagirdi-odulu-kapti

By |2018-12-28T10:34:56+03:00Aralık 28th, 2018|Genel, Medya|